Cześć, Jestem Justyna!

Jestem magistrem psychodietetyki, dyplomowaną naturopatką, holistyczną nauczycielką i certyfikowaną konsultantką Ajurwedy II stopnia.

Wiem, jak ważne jest życie w dobrostanie, pełni zdrowia i w zgodzie ze sobą, aby odczuwać szczęście, realizować się zawodowo oraz prywatnie i po prostu żyć pełnią życia. Pomogę Ci odnaleźć siebie w tym zabieganym świecie!

ajurweda, medycyna wschodu, ajurweda leczy, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Czy zmagasz się z którymś z tych wyzwań?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco choć na jedno pytanie, znalazłaś się w odpowiednim miejscu!

Moje doświadczenie jako psychodietetyczki i ekspertki od Ajurwedy pozwala  pomagać kobietom takim jak Ty w odnajdywaniu drogi do zdrowia i dobrostanu. Moje indywidualnie podejście oparte na holistycznej terapii i wiedzy ajurwedyjskiej pomogło już wielu kobietom osiągnąć równowagę i zdrowie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Poznaj moją historię

ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Poznajmy się!

Łączę mądrą i sprawdzoną Medycynę Wschodu z innowacyjną Medycyną Zachodu.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia, ponieważ tylko całościowy i kompleksowy wgląd w Twoje zdrowie, styl życia i Twoją naturę prowadzi do zdrowia i balansu na poziomie ciała, umysłu oraz emocji.

Mam na swoim koncie wiele szkoleń m.in. z zakresu analizy badań laboratoryjnych, akupresury, akupunktury, żywienia, suplementacji, fitoterapii, feng shui, biorezonansu, biohacking’u, arteterapii dla zdrowia i dobrostanu, czakroterapii, HUMAN DESIGN oraz terapeutycznego oddechu. Jestem po uszy zakochana w Ajurwedzie, która niesamowicie pomogła mi uzdrowić siebie na poziomie fizycznym mentalnym i duchowym. Mówię w czterech językach obcych i dzięki temu niezwykłemu darowi mogę łatwiej docierać do cennej wiedzy zapisanej w przeróżnych źródłach.

Chcę dzielić się tą fantastyczną i niezwykle praktyczną wiedzą z Tobą, abyś i Ty mogła korzystać na co dzień z tej mądrości.

Moja misja to doradzanie kobietom i wspieranie ich, aby mogły odzyskać siły witalne, zdrowie, energię oraz promienny i piękny wygląd. Pokazuję, jak w łatwy i praktyczny sposób osiągnąć dobrostan, świetne samopoczucie i harmonię w życiu osobistym i zawodowym.

Dziękuję, że jesteś tu i za to, że mogę dzielić się z Tobą moją holistyczną wiedzą.

psychodietetyk online, plany żywieniowe, holistyczna medycyna, medycyna wschodu, ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Rozgość się w mojej przestrzeni i czerp z niej tyle, ile czujesz, że potrzebujesz.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Każda z nas jest unikalna, dlatego moje metody są w pełni dostosowane do Twojej osobowości, stylu życia i konkretnych wyzwań zdrowotnych. Razem stworzymy plan, który będzie dla Ciebie idealny.

Głęboka wiedza i doświadczenie w dziedzinie Ajurwedy i psychodietetyki

Moje wieloletnie doświadczenie i wszechstronna wiedza pomogą Ci zrozumieć, jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, ciało i umysł, aby osiągnąć harmonię i dobrostan.

Holisticzne podejście do zdrowia i dobrostanu

Oferuję holistyczne podejście, które obejmuje nie tylko dietę i suplementację, ale również zarządzanie stresem, emocjami i pracę nad świadomością ciała, co jest kluczem do pełnego zdrowia.

Transformacja na poziomie ciała, umysłu i ducha

Moje metody prowadzą do głębokiej, trwałej zmiany. Przekonasz się, jak holistyczne podejście do zdrowia może odmienić Twoje życie, przynosząc równowagę, energię i wewnętrzne szczęście.

Niespodzianka!

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje samopoczucie, ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Odbierz prezent!

Czujesz, że potrzebujesz łatwych i praktycznych wskazówek o tym, jak efektywnie polepszyć swoje zdrowie i samopoczucie? 

Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z tego mini e-book’a!