Porozmawiajmy

Magiczna konsultacja

Personalizowane SELF-CARE z Human Design!

Odkryj, jak NAPRAWDĘ zadbać o swoje ciało, umysł i sferę emocjonalną w prostych krokach.

O konsultacji

Porozmawiajmy o Tobie

Pewnie nie powinnam Ci tego mówić, ale…mi dosłownie opadła kopara, jak zaczęłam zgłębiać tematy analizy mojej osobowości, potrzeb mojego organizmu i mojej sfery emocjonalnej na podstawie metodologii systemu Human Design! Narzędzia i programy używane do takich właśnie odczytów dostępne w naszych czasach zaawansowanej technologii są niesamowite i bardzo precyzyjne! A do tego oparte na nauce  i starożytnej wiedzy.

 Jestem zafascynowana dokładnością odczytu i precyzyjnością informacji, jakie można uzyskać podczas odkrywania Twojej osobistej mapy energetycznej Human Design! Od serca polecam Ci tą metodę, jeśli chcesz wejść w siebie głębiej i naprawdę poznać potrzeby swojego ciała, umysłu i sfery emocjonalno-duchowej.

  Jestem po mocarnych szkoleniach z Human Design, i czuję, że czas na podzielenie się z Tobą tą niezwykłą metodą odkrywania siebie.

Przestań szukać na ślepo rozwiązań na swoje dolegliwości i wreszcie pozwól sobie na poznanie siebie! Odkryj swoją wyjątkowość poprzez odczyt Twojej energetycznej matrycy DNA! Human Design to fascynująca metoda analizy opierająca się na Twojej dokładnej dacie urodzenia.  Jestem w stanie wyczytać  wiele fascynujących detali odnośnie Ciebie, Twojej energii, Twojej PRAWDZIWEJ osobowości i Twoich PRAWDZIWYCH potrzeb fizycznych, mentalnych oraz emocjonalnych. 

Dzięki Human Design zrozumiesz dlaczego borykasz się ze swoimi dolegliwościami i dowiesz się dlaczego nie układa Ci się w życiu/pracy/w związkach.

 

A teraz mówiąc językiem Human Design, powiem Ci co dokładnie jest analizowane podczas odczytu: 

Twój typ: Generator, Manifestor, Generator Manifestujący, Projektor, Reflektor – to taka podstawa (wraz z autorytetem) totalnie niezbędna do życia w zgodzie ze sobą i poznania siebie. 

Twój Autorytet – czyli tutaj mocno o tym, czym powinnaś się kierować w życiu i jak podejmować decyzje w zgodzie ze sobą, aby żyć pełnią życia, w szczęściu, zdrowiu, radości i totalnej obfitości.

Twój profil (czyli te dwie tajemnicze cyferki) – to mocno pokazuje, jak powinnaś i jak wchodzisz w interakcje z innymi ludźmi/ze światem i jak możesz wspomóc swój rozwój osobisty i biznesowy.

Zdefiniowane i niezdefiniowane centra w swoim wykresie – tu zaczyna się dziać magia! Wchodzimy głębiej w Ciebie i będzie dużo wow! achów i ochów 🙂

Kanały i bramki – czyli rozczytujemy Twoje naturalne talenty, wyzwania życiowe/biznesowe/dotyczące relacji z innymi i ze sobą i nurkujemy do Twoich wewnętrznych zasobów, których bardzo możliwe, że jesteś totalnie nieświadoma!

Umów się ma odczyt swojego unikalnego zapisu Human Design i pozwól sobie na głębsze zrozumienie samej siebie i odkryj klucz do harmonii i balansu w życiu. 

Po opłaceniu konsultacji skontaktuj się ze mną na adres mejlowy kontakt@kobietaholistycznie.pl i dogadamy wszystkie szczegóły konsultacji wraz z terminem, kiedy się odbędzie 🙂 Poproszę Cię o wysłanie mi swojej dokładnej daty urodzenia wraz z miejscem urodzenia. Tutaj naprawdę potrzebujemy dokładnej godziny z minutami, więc jeśli nie jesteś pewna co do tego – skontaktuj się z urzędem cywilnym w miejscu, gdzie się urodziłaś lub sprawdź w swojej książeczce zdrowia. Odczyt Human Design odbywa się online na żywo i trwa ok 90 min. Po odczycie otrzymasz nagranie naszego spotkania, więc będziesz mogła wracać do niego ile razy potrzebujesz, aby lepiej zagłębić się w to, co zostało powiedziane podczas naszej rozmowy. 

Masz pytania odnośnie odczytu, czy samej metody Human Design? Napisz do mnie!

kontakt@kobietaholistycznie.pl

krok po kroku

Magiczna konsultacja

krok 1

Opłać i wyślij mi wiadomość

Opłać konsultację i wyślij na adres: kontakt@kobietaholistycznie.pl wiadomość z Twoją dokładną datą urodzenia i miejscem urodzenia (musi być co do minuty, więc sprawdź to w urzędzie stanu cywilnego w mieście, w którym się urodziłaś lub w książeczce zdrowia).

krok 2

Twoje energetyczne DNA

Mejlowo umawiamy się na dogodny termin analizy Twojego Human Design online i w ciągu 90-cio minutowej konsultacji odczytujemy te wszystkie unikalne informacje o Tobie i otrzymujesz ode mnie personalizowane wskazówki, jak o siebie zadbać w oparciu o Human Design. Cała rozmowa jest nagrywana, więc możesz w dowolnej chwili wrócić do naszej rozmowy.

krok 3

Dodatkowe pytania

Jeśli będziesz mieć pytania odnośnie odczytu po jego przeprowadzeniu, spisz je wszystkie w 1 mejlu, który będzie follow-up’em do odczytu. Jeśli będziesz potrzebować dalszego wsparcia lub będziesz mieć więcej pytań w trakcie realizacji zaleceń, skorzystaj z płatnego pakietu 5 mejli konsultacyjnych.

Dlaczego warto mi zaufać?

ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Jestem Justyna!

Twoja osobista przewodniczka w podróży do zdrowia i harmonii.

Jestem holistyczną nauczycielką, magistrem psychodietetyki i specjalistką od Ajurwedy oraz Human Design. Wiem, jak ważne jest życie w dobrostanie, pełni zdrowia i w zgodzie ze sobą, aby odczuwać szczęście, realizować się zawodowo oraz prywatnie i po prostu żyć pełnią życia.

W swojej praktyce łączę mądrą i sprawdzoną Medycynę Wschodu z innowacyjną Medycyną Zachodu. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia, ponieważ tylko całościowy i kompleksowy wgląd w Twoje zdrowie,styl życia i Twoją naturę prowadzi do zdrowia i balansu na poziomie ciała, umysłu oraz emocji.

Pomogę Ci odnaleźć siebie w tym zabieganym świecie! 

ajurweda, medycyna wschodu, ajurweda leczy, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Niespodzianka!

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje samopoczucie, ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Odbierz prezent

Czujesz, że potrzebujesz łatwych i praktycznych wskazówek o tym, jak efektywnie polepszyć swoje zdrowie i samopoczucie? 

Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z tego mini e-book’a!