Porozmawiajmy

Holistyczna konsultacja

Pozwól sobie na odkrycie drogi do zdrowia i równowagi, która jest dostosowana dokładnie do Twoich unikalnych potrzeb i celów życiowych.

O konsultacji

Porozmawiajmy o Tobie

Spotykamy się online na platformie google Meet (otrzymujesz ode mnie link i w niego wchodzisz – jest to łatwe i nie potrzebujesz żadnych aplikacji do tego). W trakcie 60-cio minutowej konsultacji przeprowadzam dogłębny, holistyczny wywiad zdrowotny, żywieniowy oraz dotyczący Twojego stylu życia.

Przeprowadzam także diagnozę z języka (na podstawie zdjęcia od Ciebie) oraz paznokci, jeśli są niepomalowane.

Jeśli prześlesz mi swoje wyniki badań laboratoryjnych z max ostatnich 6 miesięcy, przeanalizuję je. Jeśli nie masz takowych badań, zachęcam Cię do pobrania mojego darmowego e-book’a “Badania laboratoryjne-Twój podstawowy panel zdrowia” i wykonywania przedstawionych tam badań minimum raz w roku ku lepszej profilaktyce zdrowia.

Dzięki tej konsultacji dowiesz się, dlaczego borykasz się ze swoimi dolegliwościami/chorobami lub dlaczego nie jesteś w stanie zrzucić tych kilku wymarzonych kilogramów. Zrozumiesz, jak powinnaś o siebie dbać, aby unikać złego samopoczucia i chorób oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę, jak na co dzień możesz sama budować lepszą odporność organizmu fizyczną i mentalną, jak możesz dbać o swoje zdrowie i potrzeby emocjonalne oraz jak możesz zapobiegać poważnym dolegliwościom w przyszłości. Ta konsultacja pomoże Ci zrozumieć potrzeby swojego organizmu oraz sfery mentalnej i emocjonalnej. Otrzymasz ode mnie wiele cennych i praktycznych wskazówek, jak dbać o swoje ciało, umysł i ducha, abyś mogła pięknie wyglądać i jeszcze piękniej się czuć, abyś miała świetne samopoczucie i wysoki poziom energii każdego dnia i abyś efektywnie się regenerowała i odpoczywała nie tylko podczas snu.

Po konsultacji do 7 dni otrzymujesz ode mnie holistyczne zalecenia oraz rozpiskę suplementacji ziołowej i witaminowej.

Jako moja klientka, po odbytej konsultacji otrzymasz specjalny kod rabatowy -20% na wszystkie moje produkty i usługi.

krok po kroku

Holistyczna konsultacja

krok 1

Zarezerwuj termin

Po wykupieniu konsultacji, zarezerwujesz swój termin spotkania w kalendarzu (link do niego dostaniesz w mailu). Konsultacja online trwa 60 minut i odbywa się na platformie google Meet (otrzymasz ode mnie link).

krok 2

Rozmawiamy

Podczas rozmowy przeprowadzimy dogłębny, holistyczny wywiad. Jeśli masz badania wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy, przeanalizuję je. Zadbam o komfortową i przyjazną atmosferę.

krok 3

Zalecenia

Do 7 dni po konsultacji, otrzymasz ode mnie szczegółowe zalecenia zdrowotne oraz rozpiskę personalizowanej suplementacji witaminowej oraz ziołowej.

Dlaczego warto mi zaufać?

ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Jestem Justyna!

Twoja osobista przewodniczka w podróży do zdrowia i harmonii.

Jestem magistrem psychodietetyki oraz holistyczną terapeutką. Wiem, jak ważne jest życie w dobrostanie, pełni zdrowia i w zgodzie ze sobą, aby odczuwać szczęście, realizować się zawodowo oraz prywatnie i po prostu żyć pełnią życia.

W swojej praktyce łączę mądrą i sprawdzoną Medycynę Wschodu z innowacyjną Medycyną Zachodu. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia, ponieważ tylko całościowy i kompleksowy wgląd w Twoje zdrowie,styl życia i Twoją naturę prowadzi do zdrowia i balansu na poziomie ciała, umysłu oraz emocji.

Pomogę Ci odnaleźć siebie w tym zabieganym świecie! 

ajurweda, medycyna wschodu, ajurweda leczy, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Opinie o konsultacji:

opinie o konsultacjach kobieta holistycznie, holistyczne konsultacje, ajurweda konsultacje
opinie o konsultacjach kobieta holistycznie, holistyczne konsultacje, ajurweda konsultacje
opinie o konsultacjach kobieta holistycznie, holistyczne konsultacje, ajurweda konsultacje
opinie o konsultacjach kobieta holistycznie, holistyczne konsultacje, ajurweda konsultacje

Niespodzianka!

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie

11 ajurwedyjskich nawyków, które poprawią Twoje samopoczucie, ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Odbierz prezent

Czujesz, że potrzebujesz łatwych i praktycznych wskazówek o tym, jak efektywnie polepszyć swoje zdrowie i samopoczucie? 

Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z tego bezpłatnego mini e-book’a!