Cześć kochana Kobieto!

Do lata zostało nam już tylko 5 tygodni!
No to jak naturalnie i efektywnie ogarnąć swoją wagę, samopoczucie oraz zdrowie do lata i na lata?!
Wystarczy, że zrobisz następujące kroki, a z lekkością, zdrowo i nieinwazyjnie zrzucisz nawet 5 kg do lata, a do tego Twoje samopoczucie będzie świetne, a Ty piękna i promienna!

Krok pierwszy:

Oczyść swoje jelita i popraw pracę swojego układu trawiennego. 

Tutaj polecam niezastąpioną i jedną z najbardziej powszechnych mieszanek ajurwedyjskich – Triphalę i najlepiej w proszku, ponieważ działa ona CUDA! Gdzie zamawiać i jak stosować, aby była dla Ciebie najlepsza – to info i wiele innych cennych porad, jak wspomóc jelita i układ trawienny znajdziesz w moim Holistycznym Detoksie.

Krok drugi:

Usprawnij pracę swojego metabolizmu, aby szybciej pozbywać się toksyn metabolicznych oraz zbędnych kg! 

Jak możesz to zrobić? Ajurweda zaleca tutaj stosowanie pewnego MAGICZNEGO dania, które niesamowicie pozytywnie wpływa na regulowanie Twojego metabolizmu oraz ognia trawiennego! To również zdradzam w moim Detoksie 🙂 

Co jeszcze jest ważne w temacie metabolizmu? 

Naucz się kontrolować i wypłaszczać swoją krzywą glukozowa-insulinową poprzez np dorzucanie większej ilości warzyw do swoich dań i w ogóle od zaczynania każdego posiłku od warzywnej sałatki z dodatkiem np oliwy. Taka dawka zdrowego błonnika zniweluje skok cukru po posiłku i zapobiegnie niepotrzebnemu tyciu i zjazdom energii. 

Druga ważna rzecz, to naucz się jeść porcje odpowiedniej wielkości dla TWOJEGO żołądka. Skąd masz to wiedzieć ile to jest dla Ciebie akurat? 

Praktykuj mindful eating, czyli jedz powoli i świadomie, bez żadnych rozpraszaczy i uważnie wyczekuj pierwszego odbicia się – to oznaka, że Twój żołądek już się najadł. Uwierz mi! to następuje o wiele szybciej, niż my normalnie kończymy dane! 

Krok trzeci:

Zadbaj o rytm w odżywianiu i odpowiednio zbilansowane posiłki! To niesamowicie ważne, jeśli chcesz w jakikolwiek sposób poprawić swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Twój organizm ma w sobie taki jak by zegar i lubi, jak masz zaplanowaną podstawową rutynę dnia(w tym spożywanie posiłków) i on chce dostać od ciebie odpowiednie paliwo, żeby mógł poprawnie Ci “służyć” i być zdrowym. 

O tym, jak odżywiać się w zbi]ansowany sposób dowiesz się w w moich planach żywieniowych, które są dopasowane dla danego typu metabolicznego wg Ajurwedy Vata, Pitta, Kapha. 

Jeśli nadl nie wiesz, jaką masz dominująca doszę – czyli jaki jest Twój typ metaboliczny wg Ajurwedy, koniecznie zrób mój bezpłatny test na dominującą doszę! Znajdziesz go tutaj na mojej stronie w zakładce AUTODIAGNOZA. 

Krok czwarty:

Koniecznie zadbaj o to, aby CODZIENNIE wypijać min 30 ml czystej i niegazowanej wody na 1 kg Twojej masy ciała, czyli np jeśli ważysz 70 kg to powinnaś wypijać ok 2,1 L wody i nie! Kawy, herbaty, soki it się nie liczą 😉 To musi być woda (ewentualnie z dodatkiem szczypty soli kłodawskiej, jeśli masz w sobie sporo elementu Vata), ponieważ wspomaga ona detoksykację organizmu oraz dzięki lepszemu nawilżeniu tkanek, powięzi i organów sprzyja lepszemu trawieniu (i mnóstwu innych fajnych procesów w Twoim organizmie, ale nie dziś o tym). 

Krok piąty:

Naucz się przełączać na tryb układu przywspółczulnego, aby poprawnie trawić posiłki!

Najprostsza technika na powyższe, to ogarnięcie swojego oddechu! Przed każdym posiłkiem, usiądź i na spokojnie weź 5 głębokich oddechów. Ta prosta technika jest niezwykle efektywna i jeśli praktykowana regularnie, wspaniale poprawia trawienie!

No i co teraz? 🙂

Teraz powiem Ci, jak najłatwiej i najszybciej to wszystko wprowadzić w życie i zapewnić sobie lepsze samopoczucie, zdrowie i piękniejszą sylwetkę w 5 tygodni!

Zrób sobie prezent i skorzystaj z mojego Holistycznego Detoksu i planu żywieniowego! Detoks trwa 7 dni i już w tym czasie znacznie poprawisz swoje zdrowie, samopoczucie i wagę w bezpieczny i łatwy sposób JEDZĄC zbilansowane potrawy, a nie głodząc się! Następnie przez 4 tygodnie “jedziesz” na moim holistycznym planie żywieniowym dobranym do Twojego typu metabolicznego, albo po prostu na sezonowym Wiosennym planie, który jest również dostępny w moim sklepie. 

W sumie podczas tych 5 tygodni (detoks plus plan żywieniowy) jesteś w stanie zrzucić między 3 a 5 kg i, co najważniejsze, poczuć się fantastycznie!

Nie ma co czekać! Działaj! 

holistyczny detoks ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna
ajurweda, holistyczna dieta, holistyczne podejście do pacjenta, holistyczna medycyna

Ściskam Cię!

Justyna